Cześć, mam na imię Agata, jestem autorką bloga Audrey Cafe. Jeżeli jesteś nową adeptką sztuki świadomego życia z klasą, to miejsce jest dla Ciebie!

Wiem, jak to jest, być kobietą z mnóstwem rzeczy na głowie, z nutką zazdrości podglądającą stylowe dziewczyny, silne i niezależne, realizujące cele i robiące to jakby od niechcenia. Przeszłam przez to samo, a Audrey Cafe powstało właśnie z myślą o Tobie i z inspiracji Audrey Hepburn (silna, piękna, mądra, dobra, ikona stylu – czego chcieć więcej?). To miejsce, w którym znajdziesz tylko wartościowe teksty, inspirujące i dające konkretne narzędzia do działania. Feminizm, aktywność, rozwój, uważność, społeczeństwo – w Audrey Cafe nie boimy się żadnego tematu!

Chcesz wiedzieć więcej o mnie? Zapraszam!

Poza blogiem pracuję również jako tłumaczka języka angielskiego. Łącząc te dwie pasje przygotowałam dla Ciebie prezent powitalny – oto przetłumaczony przeze mnie bezpłatny e-book autorstwa Leo Babauty (guru minimalizmu)! Pobierz Książeczkę o zadowoleniuCzyta się ją szybko, a korzyść jest ogromna.

Mój blog istnieje od roku 2016, więc w tym czasie uzbierało się sporo wartościowych postów. Chętnie polecę Ci kilka wybranych! Masz chwilę? Zapraszam:

Zapraszam do wspólnej podróży!